آرشیو بلاگ
خبرخوان

بلاگ

هود آشپزخانه
| 0

هود آشپزخانه

هواکش آشپزخانه که به آن هود  ، به معنای سرپوش یا کلاه، به خاطر شکل هودهایی که مانند سرپوشی بالای اجاق قرار می‌گیرند) هم گفته می‌شود، وسیله‌ای برای از بین بردن بوی پخت‌وپز در آشپزخانه‌های امروزی است. در واقع هود آشپزخانه، یک فن (هواکش) برقی است که در بالای اجاق گاز شما قرار می‌گیرد و وظیفه دارد بوهای نامطبوع، چربی و رطوبت آشپزخانه شما را حین آشپزی و پخت و پز روی اجاق گاز، از بین برده و هوای آشپزخانه را به نوعی تهویه کند. هود یکی از مهم‌ترین اجزای درون آشپزخانه و وجود آن در هر آشپزخانه‌ داخلی (معمولا آشپزخانه های خارجی که به مطبخ کثیف معروف هستند که عموما در تراس، بالکن و روف گاردن قرار میگیرند به دلیل وجود تهویه طبیعی هوا نیاز به هود ندارند) ضروری است.

شیلنگ توالت
| 0

شیلنگ توالت

آنچه از درون جعبه شلنگ توالت بیرون می‌ آید طبعا می تواند به لحاظ مرغوبیت، ظرافت و زیبایی، نوع مواد ساخته شده از آن، تعداد اقلام همراه، و صد البته قیمت، بسیار متنوع باشد. اما اکثر این کیت ها دارای یک واحد شلنگ توالت (با یا بدون اسپری) براکت دیواری (قاب اتصال به دیوار)، مهره اتصال به شیر آب، و تعدادی پیچ هستند. با این حال برخی از شلنگ های توالت با شیر خود بصورت یکجا فروخته شده، و بنابر این بعضی از این کیت ها ممکن است شامل شیرهای توالت کلاسیک یا اهرمی هم باشند، ولی بطور معمول شلنگ توالت را چنانچه به شیر آلاتش احتیاج نداشته باشید، می‌توان بطور مجزا خریداری نمود.

فلاش تانک
| 0

فلاش تانک

محصولات سرویس بهداشتی با توجه به کارکرد و تنوعی که دارند دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که بسته به فضا، نیاز، بودجه و... می‌توان به انتخاب ایده‌آل رسید. محصولاتی که اگر به درستی انتخاب و نصب شود می‌تواند در نظافت و بهداشت نیز تاثیرگذار باشد.

گاز
| 0

گاز

چگونه بهترین گاز صفحه ای را بخریم

علم دوش یونیورست
| 0

علم دوش یونیورست

احتمالا با علم یونیورست آشنایی دارید و یا شاید اسم آن را شنیده‌اید. در هر صورت جای درستی را انتخاب کرده اید زیرا در این مقاله قصد داریم با یکی از محبوبترین مدل‌های علم دوش حمام آشنا شویم . نامش علم دوش یونیورست است که در بازار به علم دوش دوکاره نیز معروف است. علم دوش یونیورست به همراه علم یونیکا جزو جدیدترین انواع علم دوش در بازار می‌باشند که چند سالی می‌شود در بازار محبوب شده‌اند. با خرید علم دوش دوکاره‌ یا یونیورست ، کاربری بسیار راحتی را تجربه خواهید کرد. برای اینکه بتوانید مدل مناسبی از علم دوش یونیورست را انتخاب کنید، آشنایی با اجزای آن ضروری به نظر می‌رسد.

سینک گرانیتی
| 0

سینک گرانیتی

امروزه، سنگ‌های گرانیتی به سبب داشتن زیبایی و استحکام مناسب در صنایع مختلف مصارف متفاوتی دارند، از جمله در صنعت ساخت و ساز و دکوراسیون و … البته این سنگ‌های شکیل و چشم‌نواز در ساخت بخش‌های مختلف ساختمان به کار برده میشوند . یکی از مصارف سنگ گرانیتی استفاده به عنوان سنگ سینک ظرفشویی میباشد زیرا هم دوام بالایی دارد و هم به زیبایی و دیزاین آشپزخانه می‌افزاید. به همین سبب قصد داریم در این مقاله درباره‌ی جنبه‌های مختلف استفاده از سنگ‌های گرانیتی در ساخت سینک‌های آشپزخانه مطالبی را برای شما کابران عزیز عنوان کنیم.